Şeffaf Branda

ŞEFFAF BRANDA

Şeffaf Branda

Cme Şeffaf Çadır ile dış mekanlar kapatılarak bu alanın da kullanımının sağlanması mümkün olmaktadır. Kenarlarındaki fermuarları sayesinde kapalı olarak kullanılabildiği gibi fermuarları açıp toplanarak açık alana dönüşüm sağlanarak da kullanılabilmektedir.

Dış yüzeyi ve iç yüzeyi mika, naylon, kalın branda kumaşındandır.

Şeffaf mika, genel olarak ayakkabı ve çanta gibi aksesuarlarda kullanılabildiği gibi kış bahçesinde kullanılan bu malzeme, % 100 PVC den oluşmaktadır.

Cam gibi saydam olup içeriyi ve dışarıyı gösterme özelliği vardır. 

Kış bahçeleri, kafe, otel, restoran gibi yerlerde maliyeti yüksek olan cam balkon yerine tercih edilebilen bir branda türü olan brandalar, mekanları birbirinden ayıran duvar işlevi görür.

Yazın cafe ve restoran gibi işletmelerde iç mekan ve dış mekan birlikte kullanılırken, havaların soğuk ve yağışlı olduğu mevsimlerde oturma alanları kısıtlanabilmektedir.

Etrafında kullanılan çerçeve şeklindeki brandanın renk seçenekleri oldukça fazladır.

İstenilen En Zengin renk seçeneği kullanıldığında ortama estetik ve şık bir görünüm sunmaktadır.

Şeffaf Kış Bahçesi Uygulama Alanları

Dört mevsim kullanılabilir özelliğine sahiptir.

FERMUARLI ŞEFFAF MİKA ÖZELİKLERİ

Kullanmış olduğumuz fermuarlı branda 0.80 mm olup ithal şeffaf mika. Etrafında kullanmış olduğumuz branda, 1100 Denye branda olup tırların üzerine kullanılan tırlık polyester brandadır. Şeffaf çadır Soğuk geçirmeme özelliğine sahip olup karlı havalarda bile dış mekan ısıtıcısı ile rahatlıkla oturulmaktadır..

ŞEFFAF KAPLAMA MONTAJI NASIL OLUYOR?

Şeffaf kaplama brandaların montajı için öncelikle mekanın ölçüsü alınır ve kurulacak şeffaf kış bahçesinin rengi sizin tarafınızdan belirlendikten sonra çalışmalara başlanır.

ŞEFFAF KIŞ BAHÇESİ FİYATLARI?

İstanbul Şeffaf kış bahçesi fiyatları çoğu zaman değişim göstermektedir.

Brandanın tedarik edilmesi dolar üzerinden olduğu için, çoğu zaman buraya sabit bir fiyat yazamamaktayız.

Bunun yerine telefonunuzdan ” 0 212 253 21 72 ” nolu numarayı tuşlayarak şeffaf kaplama fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Veya web sitemizin iletişim bölümünde yer alan mail adresinden de branda fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


Cme Branda hakkında

CME | Çadır - Branda - Tente, Şantiye Çadırı, Depo Çadırı, Hangar Çadırı, olarak branda ve çadır sektöründe her zaman ilklere imza atıyoruz. Sizin talepleriniz doğrultusunda, vermiş olduğunuz ölçülerle istediğiniz modeli tasarlıyor, sağlam, kaliteli ve Türkiye standartlarının üstünde işçilik ve piyasanın altında fiyatlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

3 yorum “Şeffaf Branda