ŞEFFAF BRANDA

ŞEFFAF BRANDA

Dört mevsim kullanılabilir özelliğine sahiptir.

 

Şeffaf Branda Uygulama Alanları

Şeffaf brandalar kış bahçesi, cafe, otel ve restaurant gibi mekanların uzantıları yada bahçeye yada yola bakan  kısımları ile bahçeli evler ve villalarda kullanılabilir.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak zamanında iş teslimi ve kaliteli işçilik her zaman dikkat ettiğimiz  konuların başında gelmektedir. Gerek ev, bahçe gibi kişisel kullanımlarınız gerekse cafe, otel, yada benzeri  kurumsal şeffaf naylon branda ihtiyaçlarınız için olsun her türlü şeffaf branda ve benzeri ihtiyaçlarınızda firmamız istek ve  ihtiyaçlarınızı tam olarak anlar ve size uygun şeffaf branda ürünlerini vaktinde ve en uygun fiyatlarla sunar.

ŞEFFAF BRANDA

ŞEFFAF BAHÇE KAPAMA BRANDA

Şeffaf Branda en uygun fiyat avantajları ile Cme branda sistemlerinde.

Şeffaf Branda Nedir ?

Şeffaf mika branda cam gibi bir yüzeye sahiptir. bu ürünü kamelya ve kış bahçesi gibi alanları kapatmak için kullanabilirsiniz.

Şeffaf Brandacı Fiyatları

Şeffaf alan kapama metrekare fiyatlarımız için iletişime geçiniz.

60 Tl den başlayan fiyatlarımızla şeffaf branda kapama yapmaktayız.

Ürün metre ve metrekare fiyatları için iletişime geçiniz.

Şeffaf Brandalar Modelleri

ŞEFFAF MiKa BRANDA Kapama

ŞEFFAF MiKa BRANDA Kapama

ŞEFFAF MİKA ( PVC )

Şeffaf Mika : Genel olarak kış bahçesi, çanta, Ayakkabı, Soğuk oda kapısı, Masa Örtüsü vb…  uygulamalarında kullanılan malzeme % 100 PVC den oluşmaktadır.Cam kadar saydam ve düz bir satıha sahiptir. Kalınlık olarak  0,10 mm den 3 mm, uzunluk olarak max. 50 mt tek parça halinde bulunmaktadır. İhtal ve yerli olarak iki kalite ile bulunabilmektedir.Branda Şeffaf kapama olarak da bilinir.

ŞEFFAF KIŞ BAHÇESİ KAPAMA

ŞEFFAF KIŞ BAHÇESİ KAPAMA

Şeffaf branda alan ve balkon kapamalarında kullanmış olduğumuz şeffaf mika kumaşlar Taiwan malıdır. Montajı tarafımızdan yapılmaktadır. Şeffaf branda alan kapama demir iskelet dahil fiyatı 65 tl metrekare ücreti ile yapmaktayız. Şeffaf kapama yapılacak alanın en az 50 m2 olmak şartıyla bu fiyatlarımız geçerlidir.

fermuarlı şeffaf branda fiyatları

fermuarlı şeffaf branda fiyatları

Fermuar Sistemi: Kemik fermuar polyester brandaya yapıştırma ve dikişle sağlamlıkta son nokta.

Branda ve Şeffaf Mika Yapıştırma: Ürün sıcak kaynak ile şeffaf mikaya yapıştırılır. Salma ayrılma yapmaz.

Branda Kumaşı : Polyester pvc Branda kumaş

Fiyatlarda %20 İndirim Fırsatı Kaçırmayın !

Kış kampanyamız ile şeffaf mika kumaşlarda ve şeffaf uygulamalarda indirimli ücretlerle hizmet veriyoruz. hemen firmamızla iletişime geçin ve en uygun fiyat teklifini alın…

 

Şeffaf Kapama Size Neler Kazandırır ?

Şeffaf kapama brandası uygulama ile ısı tasarrufu sağlayabilirsiniz. Yapı ruhsatı gerektirmeyen bu sistem dilerseniz full otomatik bir sistem olarak tasarlanabilir..

Branda katlama derdi olmayan otomatik sistem için de yapı ruhsatı gerekmemektedir.

Nerelerde Kullanabilirsiniz ?

Cafe,Restoran,Çay bahçesi,Otel Bahçesi Villa ve tüm açık alanlarda evlerin balkonlarında kullanılabilir. Dayanıklı mika. 0.60 mm 0.80 mm 1.mm 2.mm 3.mm kalınlıklarında şeffaf mikalar mevcuttur.

Şeffaf branda kapama için verdiğimiz fiyatlar 0.60 mm mika için verilmiştir.

Balkon Brandaların da Süper İndirimler

Balkon alanlarınızı kaplamak için tam zamanı soğuk kış günleri gelmeden şeffaf kaplama işlerinizi yaptırmayı unutmayın. En uygun şeffaf branda kaplama fiyatları için iletişime geçiniz..


Cme Branda hakkında

CME | Çadır - Branda - Tente, Şantiye Çadırı, Depo Çadırı, Hangar Çadırı, olarak branda ve çadır sektöründe her zaman ilklere imza atıyoruz. Sizin talepleriniz doğrultusunda, vermiş olduğunuz ölçülerle istediğiniz modeli tasarlıyor, sağlam, kaliteli ve Türkiye standartlarının üstünde işçilik ve piyasanın altında fiyatlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

3 yorum “ŞEFFAF BRANDA