Şantiye Çadırı

Şantiye Çadırı

Şantiye Çadırı

Şantiye Çadırı Nedir: Rüzgara ve diğer iklim şartlara dayanıklı olarak üretilen ısı ve nem yalıtımı mevcut olan bir çadır türüdür.

Şantiye Çadırı
Şantiye Çadırı

Değişen sert iklim koşulları ve çalışma sahalarına uygun ortamlar oluşturmanın pratik yolu şantiye çadırı kurmaktır. Kolay sökülmesi ve taşınması sayesinde kullanımı konforludur.

ŞANTİYE ÇADIRI
ŞANTİYE ÇADIRLARI

Şantiye Çadırının Kullanım Alanları

Doğal afet durumlarında ya da inşaat gibi ortamlarda çalışanların barınmasını, mimar, mühendislerin ofis olarak kullanmasını sağlama amaçlı ve yemekhane, yatakhane, depolama amaçlı olarak kurulması gereken durumlarda, hızlıca kurularak maliyetten ve zamandan tasarruf sağlar.

İskelet yapısının sağlam ve kaliteli olması, kiriş ya da herhangi bir desteğe gerek olmamasından dolayı kurulumu rahattır. Maliyeti azaltıcı etkisi vardır.

Şantiye çadırı kullanıldığı yerde geniş bir çalışma alanı yaratır.

ŞANTİYE ÇADIRI
ŞANTİYE ÇADIRI

 

ŞANTİYE ÇADIRI
ŞANTİYE ÇADIRI

Şantiye Çadırı Nasıl Yapılır

Şantiye çadırları her boyutta yapılabilir. Tek ya da iki girişli olarak imal edilebilir.

Su geçirmez polyester brandadan yapılır. İskeleti borulardan olup ana gövde boruları ve ara boruları T.S.E.’li sanayi borusundandır.  Demonte halindedir.

Yere basan ayaklar tablalı sistemde imal edilir.

İzoleli tercihlerde; izolasyon malzemesi naylon muhafaza içerisinde cam yünüdür. Astar malzemesi ise polietilendir.

Ön kısmında 2 adet penceresi, arka kısmında 1 adet penceresi ve soba deliği mevcuttur.

ŞANTİYE ÇADIR
ŞANTİYE ÇADIR

Şantiye bölgelerine kurulacak çadırların her ne amaçla kullanılırsa kullanılsın imalatı oldukça nitelikli bilgi ve tecrübe isteyen bir konudur. Bu noktada yılların deneyimi ile hizmet veren firmamızın bilgilerine ve tasarımlarına site adresimizden ulaşabilirsiniz. Üretimlerimiz nihai hedefe doğru oldukça başarılı performanslar alan özellikli ürünlerdir. Cme Branda Mevcuttaki tüm nitelikli ürünlerimiz gibi şantiye çadırı fiyatları ile olduğu kadar fonksiyonelliği ve kullanılan malzemesi ve tasarımı ile de tercih edilen ürün çeşitlerimiz dendir. Bu noktada almak istediğiniz hizmete ve ürüne dair bize ulaşmanız yeterli. Şantiyenize en uygun ürünü tasarlayarak en kısa sürede teslim ediyoruz. Gerek çadırın kurulduğu taşıyıcı ve iskelet sistem ve montajı gerekse kullanılan çadır kumaşı ve oluşturulan görsel tasarım konusunda yıllardır bu işi tasarlayan uzanmalarımızın elinden çıkmış birinci sınıf bir işçilikle verdiğimiz hizmetlerdir. Hizmetlerimizin kalitesi ve teslimat sonrası her türlü sorun ve servis gibi konularda yanınızda olan firmamız yıllardır bu alanda ürün ve hizmet üretmektedir. Tüm ürünlerimi güvenle tercih edebilirsiniz.

 

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

3 yorum “Şantiye Çadırı”

Tıkla Şimdi Ara
Yol Tarifi Al

Branda

Branda Fiyatları

Branda Çeşitleri
Su Geçirmez,Yanmaz,Alev Yürütmez
Branda Branda