OTOPARK ÇADIRI

OTOPARK ÇADIRI

Oto Park Çadır Sistemleri

Otopark çadırı arabalarımızı dış etkenlerden koruma amaçlı üretilmiş yapı ve sistemlerden oluşmaktadır portatif otopark çadırları da mevcut fakat bu tür yapılar kalıcı çözümler değildir tabiki sabit otopark çadırlarımız duruşu görünüşü ve yapısı ile bulunduğu ortamdan maksimum verimlilik ve şık dokusu ile mekanınıza görsellik katıcak ve araçlarınızın güvenliğini sağlayacaktır oto park çadırlarının belli başlı korunmasını sıralayacak olursak güneş, dolu, yağmur, kar gibi etkenlerden korunarak boyası ve dış yüzeyi zarar görmemektedir otopark çadırlarımızı dünyanın bir çok ülkesine ihraç edip kurulumunu sağlamaktayız bilgi için iletişim kurmanız yeterlidir.

otopark çadırı
otopark çadırı
CME Branda olarak otopark çadırı çeşitlerinde oldukça zengin bir ürün çeşitliliğine sahibiz. Otopark alanlarınızın görseline uygun, kullanım alanlarını daraltmayan ve minimum alan işgal ederek en kaliteli otopark çadırı çözümleri sunmaktayız.

Otopark çadırı ve benzeri alanlarınız için çadır ihtiyaçlarınızda mutlaka bize danışmanızı tavsiye ederiz.

Oto park branda ürünleri kaliteli malzemelerden üretilmiştir.Uzun yıllar kullanabileceğiniz brandalar sayesinde, aklınız arabanızda kalmayacak.Her model araca özel ölçülerde ve ebatlarda dizayn edilmektedir.

OTOPARK ÇADIRI
OTOPARK ÇADIRI

OTOPARK ÇADIR SİSTEMLERİ

Oto Park Çadırı Otoparkınızın gölgelendirilmesi için yapılacak işlem ebatlara göre değişmektedir. Kullanılacak branda tipi, alana göre iskelet ihtiyacı olup olmadığı gibi detaylar göz önünde bulundurulur.

Otopark Brandası tente ve garaj tipi araç brandası sistemi araçların gölgelik alanda kalması için kullanılan kullanışlı ve görsel olarak mimari bir zenginlik katmaktadır.

OTOPARK ÇADIR Fiyatları
OTOPARK ÇADIR Fiyatları
otopark branda fiyatları
otopark branda fiyatları
otopark branda modelleri
otopark branda modelleri
otopark branda sistemleri
otopark branda sistemleri
otopark branda modelleri
otopark branda modelleri
otopark çadır fiyatları
otopark çadır fiyatları
oto park çadır fiyatları
oto park çadır fiyatları

 

OTOPARK BRANDASI NASIL YAPILIR

Otoparkınızın gölgelendirilmesi için yapılacak işlem ebatlara göre değişmektedir. Kullanılacak branda tipi, alana göre iskelet ihtiyacı olup olmadığı gibi detaylar göz önünde bulundurulur.

OTOPARK BRANDASININ DAYANIKLILIĞI

Otopark brandasında çelik konstrüksiyon sistemli membran branda kumaşı kullanılan ürünümüzdür. Tente yere veya yanına örülen duvara sabitlenerek montajı yapılır. Rüzgar ve depreme karşı dayanıklı sistem toprak altında kalan ayakları ile betonla sabitlenmektedir. Bir direk özelliği gören sistem darbelere karşı oldukça dayanıklıdır.

OTOPARK BRANDASI SİSTEMİ VE KULLANIMI

Otopark branda sistemlerimiz sizin dilediğiniz ölçü ve modellerde tasarlanmaktadır. Estetik bir tasarım da yapılabilir. Yada sade ve ekonomik bir branda sistemi de kurulabilir. Otopark tente sistemlerinde kumaş için renk seçenekleri oldukça fazladır. Dilediğiniz alana uygun renkte otopark güneşlik tentesi yaptırabilirsiniz

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Hakkında yorum “OTOPARK ÇADIRI”

Tıkla Şimdi Ara
Yol Tarifi Al

Branda

Branda Fiyatları

Branda Çeşitleri
Su Geçirmez,Yanmaz,Alev Yürütmez
Branda Branda