Tünel Çadır

Tünel Çadır Sistemleri

Tünel Çadır

Tünel Çadır Modellerimiz Geçtiğimiz yıllarda bir şantiyede çıkan yangında içeride yanan battaniye olmasına rağmen çadır kullanımı ile ilgili düzenlemeler getirilmişti hepimizin bildiği.Ancak bu düzenlemeler bile üretici kalitesini henüz Cme Çadır kalitesine yakınlaştırabilmiş değil.

Biz özellikle içinde yaşam olan çadırlarımızda müşteri alev yürümez istese dahi satışını gerçekleştirmiyoruz.

Hiçbir malzememizde kanserojen madde bulunmamasına özen gösteriyoruz.

Çadırınız kesinlikle geri dönüşüm malzemelerinden değil Tarım Bakanlığı izni ile orijinal ham madde kullanılarak üretilip size ulaştırılmaktadır.

İskelet aksamın tamamında iç ve dış galvanizli sac kullanılmaktadır.

Üçgen çadırlardan daha geniş alana sahip ve rüzgara onlardan daha dayanıklı çadırlardır, ancak çadırı kurmadan önce rüzgar yönününe dikkat etmek gereklidir. Bu çadırın sabit durabilmesi için çadır 4 noktadan sabitlenmelidir.

Zorlu koşullarda, profesyonel dağcılar tarafından, birkaç günlük olabilen kamplarda yaygın olarak kullanılan bir hangar çadırı türüdür.

Tünel Çadır

Tünel Çadır

Tünel çadır yapıları yapımı zahmetli olsada günümüzde geniş kitlelere ve geniş işletmelere hitap etmektedir bu kitleler değişik amaçlarda kullanım sağlamaktadır tünel çadır yapıları bir çok alan ve kapatma yöntemleri yanı sıra yaşam alanları gibi bir sürü mülteci çadırları da da kullanılmaktadır tünel branda ekranlarda sıkca seyrettiğimiz futbol maçarında sporcuların çıktıkları tünel çadır halı saha çadırı, mülteci çadırı, restorant giriş tenteleri, otel tenteleri, cafe bar, şantiye çadırı, yemekhane çadırı gibi kullanım alanlarına sahip ve her alanda değişik ürünler kullanılmaktadır inşaat, halı saha çadırı, depo çadırı, gibi çadırlar PVC brandayı tercih etmesi ve diğer işletmelerin ise bu işin tam aksine kumaş tarzı ürünler Acrilic tarzı ürünler seçmesi görüntü açısından vaz geçilemez.

Çadır branda ve tente sektöründe 1976 yılından beri faaliyet gösteren cme branda firması köklü bir kuruluş olup dev bir şirkettir. Kendi alanında uzmanlaşmış ekibi ile kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini üst sıralara çıkararak ön sıralara gelmiştir. Branda ve çadır denince akla ilk gelen firma olan cme branda da 150 çeşide yakın ürün hizmete sunulmaktadır. Ayrıca ilerleyen teknolojiyi takip etmekte ve çıkan her yeni sistemi öğrenerek kendini geliştiren bir firmadır. Genel olarak ürettiği ürünleri; oyun tünel çadırı, yarasa, tünel ve Kızılay çadırı gibi pek çok çadır üretimi, kamyon, araba ve tekne brandaları, sabit, körüklü ve akardiyon tente çeşitleri gibi pek çok ana başlıkta sıralanabilir.

İLETİŞİM

CME Branda Adres Bilğilerimiz

FİŞEKHANE DERESİ CD NO 17 KASIMPAŞA – BEYOĞLU / İSTANBUL

Telefon İletişim Bilgilerimiz

TEL: 0(212) 253 21 72
TEL: 0(212) 238 81 44
TEL: 0(532) 226 40 36

E-Posta & Fax

info@cmebranda.com

 


Cme Branda hakkında

CME | Çadır - Branda - Tente, Şantiye Çadırı, Depo Çadırı, Hangar Çadırı, olarak branda ve çadır sektöründe her zaman ilklere imza atıyoruz. Sizin talepleriniz doğrultusunda, vermiş olduğunuz ölçülerle istediğiniz modeli tasarlıyor, sağlam, kaliteli ve Türkiye standartlarının üstünde işçilik ve piyasanın altında fiyatlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.