YARASA ÇADIRI

YARASA ÇADIRI

YARASA ÇADIRI

Şekil itibariyle  bir yarasayı anımsatmaktadır. Bu nedenle mekana görsel bir güzellik katarak, gölgelenme imkanı  sağlamaktadır. Ürün içeriği olarak yarasa tente, mebran brandadan üretilerek, çelik halatlarla gerilerek, yere ankrajlı direklere gerdirme aparatları ile monte edilir. Her mekena özgü bir konumda imalatı yapılabilir .

YARASA ÇADIRI

YARASA ÇADIRI

 

Yarasa çadır, havuz kenarı, villa, kumsal, park, bahçe, dış mekan konser alanlarında. İstenilen alan kadar  gölgelik vermek için kullanılmaktadır. Branda ve yarasa çadır sistemleri gibi alanlarda uzmanlaşmış olan Cme Tente sektörde en ön sıralarda olup kalite ve hizmette ödün vermeyen bir kuruluştur. Cme branda web sitesi ile sosyal ağlarda bağları kuvvetlendiren firma pek çok hizmeti üst seviyelere çıkarmaktadır. Müşterilerin talep ve istekleri doğrultusunda özel çizimler yapılmakta özgün ve doğal modeller de oluşturulmaktadır. Ülkemizde branda sistemleri genelinde akla gelen ilk firma olup tasarım ve modelleri ile en ön sıralara çıkmaktadır.

Yarasa çadır nasıl yapılır

Genelde yarasa çadır gökyüzünde kurulacağından tek başınıza yapmanız zor bir durumdur. Alım yaptığınız firma ile anlaşmanıza göre kurulum ve teslimatının da beraberinde olması gerekmektedir. Evinizin bahçesinde, havuz kenarında gölgelik amaçlı, özel davet mekânları gibi pek çok yer için tasarlanan yarasa çadırın kurulum kılavuzu yanında bulunur. Yarasa şeklinde benzeyen çadır ortama şıklık ta katmaktadır.

YARASA ÇADIRI

YARASA ÇADIRI

Bu nedenle mekana görsel bir güzellik katarak, gölgelenme imkanı sağlamaktadır. Ürün içeriği olarak yarasa tente, mebran brandadan üretilerek, çelik halatlarla gerilerek, yere ankrajlı direklere gerdirme aparatları ile monte edilir. Her mekena özgü bir konumda imalatı yapılabilir .


Cme Branda hakkında

CME | Çadır - Branda - Tente, Şantiye Çadırı, Depo Çadırı, Hangar Çadırı, olarak branda ve çadır sektöründe her zaman ilklere imza atıyoruz. Sizin talepleriniz doğrultusunda, vermiş olduğunuz ölçülerle istediğiniz modeli tasarlıyor, sağlam, kaliteli ve Türkiye standartlarının üstünde işçilik ve piyasanın altında fiyatlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

3 yorum “YARASA ÇADIRI

 • Cme Branda Yazar

  YARASA ÇADIR SİSTEMLERİ

  Yarasa çadırı;  fuar, sergi gibi günü birlik yada sezonluk aktiviteler uygulanan mekanlarda hemde çay bahçesi, açık hava toplantıları ve düğün gibi aktivitelerde kullanılabileceği gibi daha küçük uygulamalarda kullanılabilir.

  Yüksek kalite ve uygun fiyat anlayışını birleştirerek müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutarak hizmet vermektedir. Zamanında iş teslimi ve kaliteli işçilik her zaman dikkat ettiğimiz konuların başında gelmektedir.

  Yarasa Çadırı gerek ev, bahçe gibi kişisel kullanımlarınızı gerekse cafe, otel, yada benzeri kurumsal asma germe branda membran ihtiyaçlarınız için olsun her türlü asma germe branda membran ve benzeri ihtiyaçlarınızda firmamız istek ve ihtiyaçlarınızı tam olarak anlar ve size uygun asma germe branda membran ürünlerini vaktinde ve en uygun fiyatlarla sunar

 • Cme Branda Yazar

  Bu sistemleri, spor yapıları, giriş kanopileri, restaurantlar, kafeler, gazebolar, havuz üstü ve havuz kenarları, plajlar, otoparklar, alışveriş alanları, pazar yerleri, parklar, yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları, açık sahne ve amfi tiyatrolar gibi birçok alanda uygulamak mümkündür.

  İsmindende anlaşılacağı üzere sabit metal ayaklar üzerine asma ve germe mantığı ile kurulan asma germe branda sistemleri, hem sezonluk mekanlarda hemde günü birlik mekanlarda ideal bir çözümdür.

  Yarasa çadırları üretimi için gerekli olan montaj araç ve gereçleri uygulanacak olan sisteme ve montaj yapılacak alanın yapısına göre özel olarak üretilmektedir. Üretimi ve montajı oldukça özverili ve itinalı bir çalışma gerektiren yarasa çadırı üretiminde Cme Branda olarak cıvata, somun, liftin ve çektirme halatı gibi malzemelerde paslanmaz çelik kullanarak çadırın daha uzun ömürlü olmasına dikkat ediyoruz. Gerdirilen branda hususunda da brandanın zorlu kış şartlarına, fırtınaya ve üzerinde birikebilecek kar yığınına karşı dayanıklı olması bakımından  inşa edilen yerin iklim şartlarına bağlı olarak polyester veya pamuklu kumaş kullanılır. Boyanması gerekli aksamlarda da boya kullanımı olarak daldırma galvaniz boyayı tercih ediyoruz. Galvaniz, erimiş çinkonun içine kaplama amacı ile kullanılacak maddenin batırılması işlemidir. Kullanılan metal ve çeliklerin paslanmaya ve olumsuz hava koşullarına karşı işlevini yitirmeden çalışmasını ve daha uzun ömürlü olması bu boyama işlemi ile sağlanır. Çünkü müşterilerimizin memnuniyeti ve firmamızın itibarı paradan çok daha mühimdir.

 • Cme Branda Yazar

  Yarasa çadırları yada diğer adı ile asma germe branda sistemleri, hem kalıcı hemde geçici bir uygulamadır.Üzerine gelebilecek yüklerin güncel şartnamelere göre statik halini koruyacak şekilde tasarlanmış konstrüksiyonlara, (metal, ahşap betonarme v.b.) özel bağlantı elemanlarıyla tespit edilip gerilerek istenilen şekilde formlar verilebilen mimari örtülerden oluşan strüktürlerdir.