Depo Branda Çadır

Depo Branda Çadır

Depo Branda Çadır

Depo Branda Çadır Günümüz teknolojilerinde betonarme yapılardan yapılan depo gibi yapılar artık yerini depo çadırlarına bırakmıştır bu branda sitili gerek maliyet ve gerek hız bakımından ve izinlerin alınması bakımından daha kolaydır depo çadırlarından bir kaç örnek vermek gerekirse fotoğraflardan örnekler şu şekildedir.

Depo Branda Çadır

Depo Branda Çadır

Depo Branda Çadırı ürünlerimizde ürünün istenilen ölçülerde imal edilebilmesini sağlaması ve depo çadırı hazır modelleri ile de size çözümü sunmaktayız. Depo Çadırlarımız Samanlık,Ardiye,Traktör Garajı Balya deposu gibi depolama amaçlı tüm kullanım alanlarınızda kullanabileceğiniz ürünümüzdür.

Cme Hangar Çadırları, geleneksel hangar binaları ile karşılaştırıldığında daha kullanışlı ve hızlı hangar çözümleri sunmaktadır.

Çelik ve Alüminyum Profillerden imal edilen hangar çadırları, kullanıcılar için 40 m’ye kadar kolonsuz ve yüksek mukavemetli alanlar sunar. Cme çadırları modüler yapısı sayesinde ihtiyaca göre alan ölçüleri değiştirilebilir.

Depo Branda Çadır alanı olarak kullanacağınız çadır sistemleri yaz ve kış aylarında mevsim koşullarına elverişli malzemeden özel olarak üretilmelidir.

Depo Branda Çadırı Ürün metre ve metrekare fiyatları konusunda bilgi almak için alt kısımda bulunan yorum kısmından yada iletişim sayfamızdaki numaramız dan bilgi alınız.

Cme branda sistemleri her kullanıma uygun çadır modelleri ve fiyatlarda rakip tanımayan bir firmadır. Fiyatlarımızı kumaş kalitemiz ve demir profil kalitesinde kalıcı bir ürün için veriyoruz. Firmamız imalatını yapmış olduğu ürünler konusunda garanti ve servis hizmeti sunmaktadır.

Hangar Branda Çadırının yan cephe kaplamaları için normal PVC branda, çelik panel ya da şeffaf PVC tercih edebilirsiniz. Hangar depo çadırınızda kapı tercihi olarak sürgülü perde tipi branda kapı, roller-shutter lojistik kapı, motorlu seksiyonel kapı gibi pek çok kapı tercihi uygulanabilmektedir.

Depo Branda Çadır

Depo Branda Çadır

Ürün Bilgileri

 • Kullanım Alanları: Depo, Atölye, Üretim Alanı, Sosyal Yaşam Alanları
 • Ölçüler: 100 ile 5000m2 arası
 • Ürün Birleşimi: Çelik, Alüminyum Demonte Sistem, Yalıtım Yapı Duvarı ve Teknik Kumaş

Renkler

 • Beyaz Ral 9010
 • İsteğe göre özel renkler

 

Ürün Ölçüleri

 • Ürün Kodu
  Genişlik
  Boy
  Yükseklik
 • TSH
  Opsiyonel*
  Opsiyonel*
 • TSH
  Opsiyonel*
  Opsiyonel*
 • TSH
  Opsiyonel*
  Opsiyonel*

Cme Branda hakkında

CME | Çadır - Branda - Tente, Şantiye Çadırı, Depo Çadırı, Hangar Çadırı, olarak branda ve çadır sektöründe her zaman ilklere imza atıyoruz. Sizin talepleriniz doğrultusunda, vermiş olduğunuz ölçülerle istediğiniz modeli tasarlıyor, sağlam, kaliteli ve Türkiye standartlarının üstünde işçilik ve piyasanın altında fiyatlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5 yorum “Depo Branda Çadır