Mülteci Çadırı

Mülteci Çadırı

Mülteci Çadırı

Mülteci Çadırları konaklama amaçlı olup, yaşamaya elverişli, ihtiyaçları maksimum düzeyde giderebilme amacıyla özel olarak tasarlanmıştır.

Özel Mimari çizim ile Çelik konstrüksiyonlu yaşam çadırı imalatı yapan firmamız deprem sel gibi doğal afetlerde kullanılmak üzere özel yaşam çadırlarını imal etmektedir.Kızılay ve afet çadırları sipariş vermek için iletişime geçiniz.

Genel olarak zor durumda olan insanların barınma ihtiyaçlarını sağlama, sağlık hizmetlerinden faydalanmalarını imkanlı kılma ve onlara yemekhane alanlarını yaratma gibi sebeplerle kullanıyor olsada Mülteci Barınma Çadırının maliyetlerinin az olması ve serti kullanım alanları ; üretimin mümkün olması sebebi ile genel kullanımlarda da sık sık tercih edilmektedir.

Özellikle promosyon çadırı olarak bir çok ünlü meydan ve alış veriş merkezlerinin  bahçelerinde Kızılay tipi çadırlara sıklıkla rastlamak mümkündür.

Mülteci Çadırı

Mülteci Çadırı

Mülteci Barınma Çadırları birçok alanda kullanılmaktadır bunun en temel sebebi ise kolay kurulumu ve farklı alanlarda defalarca  sökülüp kullanılmasıdır.

Yüksek Kaliteli Afet Çadırı Mülteciler Çadır Üreticilerini Afet Çadırı Mülteci Çadır Tedarikçilerini ve Afet Çadırı Mülteci Çadır Ürünleri en iyi fiyatla Cme Branda Firmasından temin Edebilirsiniz.

Mülteci Çadırı Şekillerine göre çadırlar üç şekilde gruplanır. Ayrıca her grupta çadırdan yararlanacak kişi sayısına,çadır kurulacak bölgenin iklimine ve etkinliğin süresine göre itina ile hazırlanmaktadır

Mülteci Çadırı zorlu koşullarda kullanılmak üzere imal edilen genel maksat Çadırlarıdır.

Kullanılan branda kumaşlar özel üretim pamuklu kumaştır. Başlıca özellikleri, pamuklu kumaşa ek olarak alev yürümezlik ve su geçirmezliktir. Doğa olaylarına karşı maksimum mukavemet sağlar.

Demir aksamı 25 x 1.5 cm DKP profil kalın borudur. Boru kalınlığı, rüzgar dayanımı göz önünde bulundurularak seçilmiştir. Demirler elektrostatik boya ile boyandıktan sonra özel fırınlarımızda ısıl işlemden geçirilir.

 1. kaba kıl dokuma, keçe, deri, sık dokunmuş kalın bez vb. den yapılan, direklerle tutturulan, türlü biçimlerde olabilen, sökülüp taşınabilen barınak.
 2. direklerini dikip biçimini vererek ve üzerine örtüsünü geçirerek, çadırı içinde oturulabilecek bir durumda yerleştirmek.

Cme Branda hakkında

CME | Çadır - Branda - Tente, Şantiye Çadırı, Depo Çadırı, Hangar Çadırı, olarak branda ve çadır sektöründe her zaman ilklere imza atıyoruz. Sizin talepleriniz doğrultusunda, vermiş olduğunuz ölçülerle istediğiniz modeli tasarlıyor, sağlam, kaliteli ve Türkiye standartlarının üstünde işçilik ve piyasanın altında fiyatlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

3 yorum “Mülteci Çadırı

 • Yaşam Çadırı

  yaşam çadırı hayatın her alanında Yaşam Çadırı Nedir ?
  Yaşam çadırı günümüz afet çadırlarının aynısıdır bu tür barınak çadırları şekil ve şema olarak pek bir birinden ayırt edilemez tünel çadır en çok kullanılan çadırlardı bugüne kadar bir çok firma kurum ve kuruluş yaşam afet çadırları yani afet iskan çadırları satın alıp mülteci sıfatı taşınan bölgelere sevk edilmiştir.

  Hükumetimiz çadır kentler kurarak bu ihtiyaçları biraz olsun azaltmış fakat yinede yeterli olamamıştır ülkemizden aylık ortalama 25 bin barınak çadırı çıkmaktadır tabi bu çadırlar izoleli çadır alev yürütmez çadır olarak birinci sırada olmaktadır izoleli çadır yaşam alanı çadırının standardının artırdığı gibi kötü hava koşullarından yani kış şartlarından etkilenmemesini sağlamaktadır bu tip çadırlar inşaat sahasın dada kullanılmaktadır yemekhane çadırı, depo çadırı gibi bir çok alana uygun tipli çadırlar dır yaşam barınak çadırlarımız hakkında detaylı teklif ve brifingleri firmamıza baş vurarak talep edebilir numune görme şansını yakalaya bilirsiniz.

  Yaşam Çadırı Modellerimiz
  Yaşam Çadırı
  Barınak Çadırı
  Mülteci Çadırı
  Afet iskan Çadırları
  Depo Çadırı
  Yemekhane Çadırları
  Topluluk Çadırları
  Tünel yani elips tipi çadır sistemleri kar yüküne ve rüzgar basıncına dayanıklı çadırlar olup çadır şehirleri içi tasarlanmış çadırlardı çadırlarda 1 adet kapı 1 adet baca borusu 4 adet havalandırmak için pencere bulunmaktadır bu istekler alıcıya göre belirlenmektedir metal aksam kurulduktan sonra alev yürütmez bez astar atılır daha sonra izole serilir ve son olarak alev yürütmez branda serilir ve hava alınmayacak bir şekilde montaj edilir bu montaj şekli sayesinde içeriye rüzgar ve hava girmez tipik bir ev sıcaklığına kavuşulmuş olur izolasyonlar sadece kış ayları için değil yaz ayları içinde faydalıdır içerideki sıcaklık miktarını stabilize tutmaktadır