Mülteci Çadırı

Mülteci Çadırı

Mülteci Çadırı

Mülteci Çadırları konaklama amaçlı olup, yaşamaya elverişli, ihtiyaçları maksimum düzeyde giderebilme amacıyla özel olarak tasarlanmıştır.

Özel Mimari çizim ile Çelik konstrüksiyonlu yaşam çadırı imalatı yapan firmamız deprem sel gibi doğal afetlerde kullanılmak üzere özel yaşam çadırlarını imal etmektedir.Kızılay ve afet çadırları sipariş vermek için iletişime geçiniz.

Genel olarak zor durumda olan insanların barınma ihtiyaçlarını sağlama, sağlık hizmetlerinden faydalanmalarını imkanlı kılma ve onlara yemekhane alanlarını yaratma gibi sebeplerle kullanıyor olsada Mülteci Barınma Çadırının maliylerinin az olması ve serti kullanım alanları ; üretimin mümkün olması sebebi ile genel kullanımlarda da sık sık tercih edilmektedir.

Özellikle promosyon çadırı olarak bir çok ünlü meydan ve alış veriş merkezlerinin  bahçelerinde Kızılay tipi çadırlara sıklıkla rastlamak mümkündür.

Mülteci Çadırı
Mülteci Çadırı

Mülteci Barınma Çadırları birçok alanda kullanılmaktadır bunun en temel sebebi ise kolay kurulumu ve farklı alanlarda defalarca  sökülüp kullanılmasıdır.

Yüksek Kaliteli Afet Çadırı Mülteci Çadır Üreticilerini Afet Çadırı Mülteci Çadır Tedarikçilerini ve Afet Çadırı Mülteci Çadır Ürünleri en iyi fiyatla Cme Branda Firmasından temin Edebilirsiniz.

Mülteci Çadırı Şekillerine göre çadırlar üç şekilde gruplanır. Ayrıca her grupta çadırdan yararlanacak kişi sayısına,çadır kurulacak bölgenin iklimine ve etkinliğin süresine göre itina ile hazırlanmaktadır

Mülteci Çadırı zorlu koşullarda kullanılmak üzere imal edilen genel maksat Çadırlarıdır.

Kullanılan branda kumaşlar özel üretim pamuklu kumaştır. Başlıca özellikleri, pamuklu kumaşa ek olarak alev yürümezlik ve su geçirmezliktir. Doğa olaylarına karşı maksimum mukavemet sağlar.

Demir aksamı 25 x 1.5 cm DKP profil kalın borudur. Boru kalınlığı, rüzgar dayanımı göz önünde bulundurularak seçilmiştir. Demirler elektrostatik boya ile boyandıktan sonra özel fırınlarımızda ısıl işlemden geçirilir.

  1. kaba kıl dokuma, keçe, deri, sık dokunmuş kalın bez vb.den yapılan, direklerle tutturulan, türlü biçimlerde olabilen, sökülüp taşınabilen barınak.
  2. 2.
    direklerini dikip biçimini vererek ve üzerine örtüsünü geçirerek, çadırı içinde oturulabilecek bir durumda yerleştirmek.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

3 yorum “Mülteci Çadırı”

Tıkla Şimdi Ara
Yol Tarifi Al

Branda

Branda Fiyatları

Branda Çeşitleri
Su Geçirmez,Yanmaz,Alev Yürütmez
Branda Branda