Manej Çadırı

binicilik çadırı

Manej Çadırı

Cme Branda Çadır olarak At biniciliği yapılan sahaların kapatılmasında kullanılan manej çadırı isteğe bağlı boyutlarda yapılabilmektedir. Manej çadır kurulumu yapılırken sadece çadır ihtiyacını değil aynı zamanda saha kumu, sulama sistemi, ışıklandırma ve tribünlü sistem ile birlikte tam sistem manej çadırı oluşturmaktadır. Ekibimiz size istediğiniz sürede hızlı bir şekilde istediğiniz boyutta manej çadırı montajlanmaktadır. Satış, montaj ve satış sonrası destek hizmetiyle sizlere eksiksiz hizmet sunmaktadır. Yarım daire ve prizmatik şekillerde üretilen çadır ısı yalıtımı sağlanarak her mevsim kullanmaya elverişli olarak hazırlanmaktadır. Manej çadırına hazırlanan sistem için havalandırma kapısı uygulanarak havalandırma sağlanabilmektedir. İsteğe bağlı olarak sürgülü kapı eklenebilir. Aynı zamanda doğal gaz ısıtma sistemi de monte edilerek manej çadırının tam sistem olarak oluşturulmaktadır.

binicilik çadırı

binicilik çadırı

 Manej çadırı olarak nitelendirilen ve spor faaliyetleri, özellikle de hipodrum sporu için eğitim alan alternatifi sağlayan sistemler, kapalı alanda konforlu bir alternatif olarak göz önünden bulundurulmaktadır. Her zaman dışarıda imkan bulunamayan şartlar olduğundan, kapalı bir alanda yılın her günü eğitime ek fayda sağlayan bu çadırlar üretilmektedir. Tamamlayıcı kum, ışıklandırma ve sulama sistemleri ile de dışarıda eğitim yapıyormuş gibi his veren bu sistemler, günümüzde bu sporu yapmak isteyenler arasında tercih sebebi olarak görülmektedir. Diğer yapılara göre hayli düşük olan maliyetleri ve hızlı teslim süreleri ile sıklıkla üretilmektedir. 

manej çadırı

manej çadırı

Equitent; At binicileri, at eğitmenleri, binicilik kulüpleri ve diğer ilgili kişilere sıcak, samimi ,ferah bir ortamda çalışma ve çalıştırma ortamı sunmaktadır. Proje aşamasında atlar ve biniciler göz önüne alınarak tasarımları yapılmıştır. CME branda kullanımı, alandaki oksijen ve hava değişiminin düşünülmesi bu sebeptendir.

VİZYONUMUZ

Bulunmuş olduğu sektörde lider firma olmanın yolunda hızlı ve kendinden
emin adımlar atarak, sahip olduğu deneyimleri daha güçlü projelere
taşımak.

MİSYONUMUZ

Bulunduğu sektörde faaliyet gösteren bir firma olarak sürekli artan hizmet
kalitesi ve sınırsız müşteri memnuniyeti sağlamak, bu sayede müşterilerinin
güvenini alarak, sorunsuz, hızlı ve kaliteli hizmetler sunmak.

DEĞERLERİMİZ

Saygın ve dürüst olarak algılanmak, müşteriyi birinci sıraya koyarak en iyi
hizmeti vermek, karşılıklı güvene dayalı iş olanakları sağlamak, müşterilere
verdiği sözleri zamanında yerine getirmek ve sorumluluklarının neler
olduğunun bilincinde olmak.

CME BRANDA güvencesi ile alacağınız hizmet ve elde edeceğiniz ürünler garantimiz altındadır. Her türlü organizasyonunuz için bize ulaşın ve size özel çözümlerimizle organizasyonunuza destek olalım. Branda ve çadır sektörünün lider ismi CME BRANDA ile çalışmanın ayrıcalığını yaşayın.
Saygılarımızla…

İletişim
FİŞEKHANE DERESİ CD NO 17
KASIMPAŞA – BEYOĞLU/İSTANBUL
+90 (212) 253 21 72
+90 (212) 238 81 44
+90 (532) 226 40 36

Cme Branda hakkında

CME | Çadır - Branda - Tente, Şantiye Çadırı, Depo Çadırı, Hangar Çadırı, olarak branda ve çadır sektöründe her zaman ilklere imza atıyoruz. Sizin talepleriniz doğrultusunda, vermiş olduğunuz ölçülerle istediğiniz modeli tasarlıyor, sağlam, kaliteli ve Türkiye standartlarının üstünde işçilik ve piyasanın altında fiyatlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.