AKORDİYON ÇADIR

AKORDİYON ÇADIR

AKORDİYON ÇADIR

AKORDİYON ÇADIR tenteler pratik açılır kapanır olup kamelya, mal depo önü ve futbolcu girişlerinde kullanılan yer teşkil etmeyen sistemlerimizdendir. İstenilen ölçü ve modelde firmamız tarafından yapılan akordiyon tente çeşitleri sağlam ve kolay kurulur olması sebebi ile müşterilerimizin en çok tercih ettiği tente çeşitleridir.

AKORDİYON ÇADIR

AKORDİYON ÇADIR

Akardiyon Tente Nedir

AKORDİYON ÇADIR Tünel çadır sistemleri içine giren akardiyon tente çadırı son zamanlarda oldukça çok sık tutulmakta ve tercih edilmektedir. CME branda bu alanda da kendini geliştirerek akardiyon tente çadır konusunda uzmanlaşmış ekibi ile her türlü sistemi kurabilmekte ve özel çizimlerini yapıp modelini oluşturmaktadır. Körük sistemi ile hava akımını oluşturan çadırda toplanabilme özelliği ile de bilinmektedir. Daha geniş bir alana sahip olan sistemde yapılan akardiyon tenteler genellikle rüzgâra dayanıklı olup uzun ömürlü olarak tasarlanmıştır. Çok fazla noktada sabitleme gerektirmeyen akardiyon tente çadırlar kar biriktirmeme özelliğine de sahiptir. Çadırla ilgili bulacağınız tüm görsel ve bilgilere Cme branda web sitesinden ulaşabilir gerekli bilgileri almak için iletişim bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

AKORDİYON ÇADIR

AKORDİYON ÇADIR

Akardiyon Tente Nasıl Yapılır

Akardiyon tente çadırını yapmadan önce kesinlikle rüzgâr yönüne dikkat edilmeli ve doğru orantılı kurulmalıdır. Çadırı sabit durdurmak için dört noktada sabitlemek gerekmektedir. Kurulumu kolay olan çadır genellikle amatör doğa sporcuları tarafından kurulan ve kamp hayatı için uygun olup geliştirilen bir sistemdir.

Akordiyon tente nasıl imalatı. Akordiyon tente ismi ile de anlaşılacağı gibi katlanabilir bit sistemdir. Yani dilediğiniz Zaman açarak kullanabilir, ya da dilediğiniz Zaman kapatabilirsiniz. Bu açılıp kapanan sisteme akordiyon sistem denmektedir. Her sistem de olduğu gibi bu sistemde de incirlikler vardır. Sitemi en ince ayrıntısı ve kalitesi ile firmamız Cme branda olarak üretmekteyiz.

İSTANBUL Da Her geçen gün kendini geliştiren ve değişen trendleri yakından takip eden CME BRANDA ve ÇADIRCILIK 25 yıllık deneyim ve bu deneyimin verdiği üretim tecrübesini çadır, branda ve tente ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Hem dekoratif, hem kullanışlı, hem ekonomik. İmalatımız olan ürünler . Konusunda uzman ekibimizle yapılan ürünlerin kalitelerini tek tek inceleyip siz değerli müşterilerimize sunmaktayız garanti kapsam ağımızda bulunan ürünlerimizin arızaları söz konusu olduğunda müşteri mağduriyetini gidermek amaçlı ekibimizin ilgisin yakından takip etme olanağına erişe bileceksiniz Gölge Denince Akla Gelen isimlerden Olan CME TENTE GÖLGE Sistemleriyle Tanışmaya Hazır mısınız ?


Cme Branda hakkında

CME | Çadır - Branda - Tente, Şantiye Çadırı, Depo Çadırı, Hangar Çadırı, olarak branda ve çadır sektöründe her zaman ilklere imza atıyoruz. Sizin talepleriniz doğrultusunda, vermiş olduğunuz ölçülerle istediğiniz modeli tasarlıyor, sağlam, kaliteli ve Türkiye standartlarının üstünde işçilik ve piyasanın altında fiyatlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.