Şeffaf Branda Mika

Şeffaf Branda Mika

Şeffaf Branda Mika

Şeffaf mika ile balkon kapama, kış bahçenizi soğuk havadan korunmak için ideal bir yapıya sahip olan şeffaf branda mika naylon sistemi, otomatik şeffaf perde sistemi gibi alanlarda cafe bahçesi,restoran bahçesi gibi alanlara estetik ve şık bir ortam hazırlamanıza yardımcı olur.

Bu mika kumaşları montajlamak için bir branda firmadan yardım alırsanız daha yararlı olur.

Şeffaf branda mika kumaşlar taiwan malıdır. Çin malı şeffaf ürün satmamaktayız.

Firmamızdan numune talep edebilir yada ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Çok amaçlı kullanılabilen, kısa sürede kullanılacak hale gelebilen, özel bir uygulama işlemi gerektirmeyen ve son derece geniş kullanım alanı sağlayan çadır sistemleridir.

Genelde mekanların dış tarafında kalan uzantılarında yada sonradan çıkma olarak yapılan yağmur, kar ve rüzgar gibi doğal etkenlerden koruyan ve hammaddesi mika ve polyester olan şeffaf bir kapalı uygulamadır.

Şeffaf Branda Mika

Şeffaf Branda Mika

Şeffaf Mika Kamelya Fermuarlı Sistem

Kamelyanın etrafını kapatmak  mı istiyorsunuz ?

Fermuarlı sistem sayesinde dilediğiniz zaman branda kısmını kaldırabilir yada indirebilirsiniz. Kaliteli şeffaf mika cam gibi görünüme sahiptir. Şeffaf kısımdan yada polyester branda kısmından pencere açılabilir.

Şeffaf Branda Özellikleri

ŞEFFAF MiKa BRANDA Kapama

ŞEFFAF MiKa BRANDA Kapama

ŞEFFAF BRANDA

ŞEFFAF BRANDA

fermuarlı şeffaf branda fiyatları

ŞEFFAF BRANDA

ŞEFFAF BRANDA

Harika bir ısı yalıtımı sağlar ve sızdırmazlık özelliğine sahiptir. Bunun yanı sıra zengin çeşidi ile mekanların estetiğine uygun olarak yapılabilir olması ile görsel açıdan bina ile uyum sağlar. Bunun yanı sıra kış bahçesi brandası dayanıklıdır.

Dört mevsim kullanılabilir özelliğine sahiptir.

ŞEFFAF BRANDA FİYATLARI 2017 İSTANBUL

Şeffaf Branda Fiyatları Firmamız Cme Branda Şeffaf Branda Fiyatlarını Belirledi. Toptan Şeffaf mika satışı yapan firmamız şeffaf kış bahçesi ve kapama işçiliklerinde profesyonel olarak yapmaktadır.Yüksek Metrajlı kumaş alımlarınızda %10 a kadar iskonto yapılabilir.Şeffaf Kış Bahçesi Modellerimiz için Tıklayınız.

Şeffaf Sigara içme alanı ve diğer modellerimiz için iletişime geçiniz.

İletişim için Tıklayınız.

 

Şeffaf Branda Uygulama Alanları

Şeffaf brandalar kış bahçesi, cafe, otel ve restaurant gibi mekanların uzantıları yada bahçeye yada yola bakan  kısımları ile bahçeli evler ve villalarda kullanılabilir.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak zamanında iş teslimi ve kaliteli işçilik her zaman dikkat ettiğimiz  konuların başında gelmektedir. Gerek ev, bahçe gibi kişisel kullanımlarınız gerekse cafe, otel, yada benzeri  kurumsal şeffaf branda ihtiyaçlarınız için olsun her türlü şeffaf branda ve benzeri ihtiyaçlarınızda firmamız istek ve  ihtiyaçlarınızı tam olarak anlar ve size uygun şeffaf branda ürünlerini vaktinde ve en uygun fiyatlarla sunar.

Şeffaf  Branda Fiyatları Mika Naylon Fiyat

Toptan Olarak Fiyat Tarifemiz

3 mm Şeffaf Branda 40 Tl +kdv 1 m2

2 mm Şeffaf Branda 32 Tl +kdv 1 m2

1 mm Şeffaf Branda 25 Tl + kdv 137 cm

0.80 mm Şeffaf Branda 23 Tl +Kdv 137 cm

0.60 mm Şeffaf Branda 20 Tl + Kdv 137 cm

0.50 mm Şeffaf Branda 18 Tl + Kdv 137 cm

 

Şeffaf Branda Mika Parakende Olarak Fiyat Tarifemiz

3 mm Şeffaf Branda 45 Tl +kdv 1 m2

2 mm Şeffaf Branda 40 Tl +kdv 1 m2

1 mm Şeffaf Branda 30 Tl + kdv 137 cm

0.80 mm Şeffaf Branda 27 Tl +Kdv 137 cm

0.60 mm Şeffaf Branda 25 Tl + Kdv 137 cm

0.50 mm Şeffaf Branda 20 Tl + Kdv 137 cm

Sevgili Müşterilerimiz Fiyat Listemiz geçici olarak değiştirilmiştir. Bu nedenle firmamızla iletişime geçerek net fiyat alınız.


Cme Branda hakkında

CME | Çadır - Branda - Tente, Şantiye Çadırı, Depo Çadırı, Hangar Çadırı, olarak branda ve çadır sektöründe her zaman ilklere imza atıyoruz. Sizin talepleriniz doğrultusunda, vermiş olduğunuz ölçülerle istediğiniz modeli tasarlıyor, sağlam, kaliteli ve Türkiye standartlarının üstünde işçilik ve piyasanın altında fiyatlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

3 yorum “Şeffaf Branda Mika