ÖDEME VE TESLİMAT

Ödeme ve Teslimat

ÖDEME VE TESLİMAT

ödeme ve Teslimat Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Özel üretim branda ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Ödeme ve Teslimat

Ödeme ve Teslimat

ödeme ve Teslimat Seçtiğiniz Branda ve Çadır ürünlerde belirli desilerde ‘’MNG KARGO’’ garantisi belirli desilerde de “YURT İÇİ KARGO” garantisi ile gönderim sağlanacaktır. Gönderim bedelleri alıcıya aittir. Ancak sitemizde belirttiğimiz ürünlerin kargo ücreti tarafımızca ödenecektir.

Satın aldığınız branda çeşitleri ürünler kargoya verildiğinde bir teyit e-posta’sı tarafınıza ulaşacaktır. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile, her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya daonline taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. iletişim

Ödemelerinizi aşağıdaki Türk Bankaları’na ait iban numaralarına Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yoluyla gerçekleştirebilirsiniz.

Branda ÖDEME VE TESLİMAT

İstanbul Branda imalatçı Firması Olarak Uzman kadrosuyla; teknolojiye ayak uyduran ve yenilikleri özümseyen yapısıyla sektöre taze bir nefes getiren cmebranda.com.tr, sektördeki ihtiyaçlara eksiksiz ve kaliteli şekilde yanıt vermek amacıyla yola çıkmış sektöre ait Türkiye’nin en kapsamlı Brandacı sitesidir.

Günümüzde e-ticaretin oldukça yaygınlaşmasıyla beraber, kullanıcılarına internet üzerinden alışveriş imkânı sunan cmebranda.com.tr, sektörde perakende olarak bulmanın oldukça zor olduğu ürünleri bile tüketicilerin ayağına hizmet kalitesinden ödün vermeden getirerek, “Kaliteli Ürün, Mutlu Müşteri” anlayışını benimsemiştir. Bu anlayışı benimserken de müşterilerin güvenini kazanmayı temel prensibi olarak ilke edinmiştir.

Teknolojinin güncel olanaklarından yararlanarak üretilen geniş ürün yelpazesi ile fark yaratan cmebranda.com.tr aynı zamanda hizmet sonrasında da verdiği destek ile müşterilerin daima yanında olan bir duruş sergilemektedir.

Cme Branda

Müşteri memnuniyetine öncelik veren ve her zaman dürüst bir şekilde alışveriş imkanı sağlayan cmebranda.com.tr, internet sitesi üzerinden sektörle alakalı ihtiyaca yönelik her türlü ürünü, parçayı bulmayı kolaylaştırmakta; toptan ya da perakende şekilde rahatlıkla sipariş verilebilmesine olanak sağlayan kullanıcı dostu bir e-ticaret sitesi olma özelliğine sahip olmaktadır.