KURUMSAL

KURUMSAL

KURUMSAL

Cme Branda olarak çok farklı ve geniş alanlara hitap edebilecek Branda, Tente ve Çadır sistemlerinin dizayn ve üretimini yapmaktayız.

Cme Branda olarak 1976’den bu yana istanbul başta olmak üzere Türkiye’nin bir çok il ve ilçesinde hizmet vermekteyiz. Firmamızda kendi imalatlarımız ürün satışları gerçekleşmektedir. Firmamız olarak müşteri odaklı çalıştığımız için hizmet öncesi ve sonrasına önem vermekteyiz. çadır, tente yada branda montaj kurumu yanı sıra her türlü bakım, onarım çalışmalarını da Cme Branda olarak üstlenmekteyiz.

Teknolojiyi takip ederek her zaman kendini yenileyen firmamız, belli kalıplar içerisinde kalmadan, günceli takip ederek, kalite ve işçilikten ödün vermeyerek zamanında işi teslim ederek, yaptığımız işin arkasında durarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Cme Branda olarak siz değerli müşterilerimiz için 40 yılı aşkın mesleki birikimimizde, hep daha mükemmeli yapmak için çalıştık ve çalışmaktayız.

İŞİNİZE GÜÇ KATAN ÇÖZÜMLER

Tır-Kamyon-Kamyonet Branda Sistemleri, Mafsallı tente sistemleri, körüklü tente, sabit tente sistemleri, Mekanlarınızın komple branda ve tente ile kapanmas ( halı saha, fabrika, atölye, dinlenme tesisleri vb.), çift taraflı açılır tente sistemleri, çadır imalatı, plaj şemsiyeleri, tüm gölgelikler ve Yük taşıma kasa brandaları ile hizmetinizdeyiz.

Firmamız olarak yaptığımız işlere o kadar güveniyoruz ki gerek ürün gerekse işçilik olsun garantisini veriyoruz.

Firmamız bünyesinde verdiğimiz hizmetler;

Çadır olarak; Depo çadırı, Hangar çadırı, Şantiye çadırı, Kamp Çadırı, Kamyon Çadırı, Yayla Çadırı, Mühendislik Çadırı, Pazar Çadırı, Taziye Çadırı, Kermes Çadırı imalatı, montaj ve bakım çalışmaları yapılmaktadır. İstenilen renk ve ölçülerde kişiye özel tasarımlarımız mevcuttur.

Tente olarak; Mafsallı Tente, Pergola Tente, Körüklü Tente, Kamelya Yapımı, Kış Bahçesi, Araç Tentesi, imalatı, montaj ve bakım çalışmaları yapılmaktadır. İstenilen renk ve ölçülerde kişiye özel tasarımlarımız mevcuttur.

Branda olarak; Oto Branda, Şeffaf Branda, Yük Taşıma Kasa Brandaları, Fabrika İçi Alan Bölme, Şemsiye, Gölgelik Sistemleri imalatı, montaj ve bakım çalışmaları yapılmaktadır. İstenilen renk ve ölçülerde kişiye özel tasarımlarımız mevcuttur.

Cme Branda’ile Bağlan Hayata

Kurulduğumuz günden bu yana, Türkiye’ye daha iyi teknolojileri getirmek için çalışıyoruz. İşte bu yüzden Türkiye’nin ilk Branda imalatı olan CmeBranda, Türkiye’de iklim gücü ve Tercih kalitesiyle milyonların tercihi. Ürün ve hizmetlerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamanın yanı sıra destek verdiğimiz sosyal sorumluluk projeleriyle de daha iyi bir toplum için var gücümüzle çalışıyoruz.

KURUMSAL

KURUMSAL