YAT VE TEKNE BRANDASI

Yat tekne brandası

YAT VE TEKNE BRANDASI

Teknenizi dış etmenlerden koruma görevini üstlenecek olan yat tekne brandası, Yat Brandacısı İsteğinize göre uygun ebatlarda, renklerde ve dizaynlarda yatlarınıza veya teknelerinize  görsel şıklık katabiliriz. İstanbul ve çevresinde branda hizmeti veren cme branda, siz müşterilerimize branda’nın en kalitelisini sunmakta. İletişim için; +90 212 253 21 72 Bizi arayın…

YAT VE TEKNE TENTE ÇEŞİTLERİ

Brandalar oldukça sağlam ve korunak sağlamak üzere tasarlanmış sistemlerde kullanılmak üzere kesimi yapılan özel kumaşlardır. Brandaların oldukça geniş bir kullanım alanı vardır. Korunması istenen hemen her yapı için branda üretmek veya tasarlamak ya da kullanmak mümkün olabilmektedir. Branda türleri arasında nitelik ürünlerden biri de deniz araçları için yapılan branda türüdür. Yat tekne brandası genel başlığı altında incelen bu ürünler kullanacakları araç için özel ölçülerde üretilir.

YAT VE TEKNE BRANDA ÖZELLİKLERİ

* Güneş, tuzlu su ve toza karşı en iyi korumayı sağlayan lüks seri bir kılıftır. Teknenizi ve üzerindeki ekipmanları dış etkenlerden korur. * %100 su geçirmez kumaş * UV korumalı * Poliakrilat kaplamalı 420D polyester kumaş * Etrafında çepçevre büzgülü lastiği vardır. Üzerindeki D-halkalar ve ayrıca içinden çıkan ipi sayesinde, teknenize tam olarak sıkıca oturmasını sağlarsınız.

YAT VE TEKNE BRANDALARI NE KADAR DAYANIKLIDIR

Yat ve tekne brandaları, genel hatlarıyla kullanılmadıklarında ve olumsuz hava koşullarında veya depolandıkları ortamlarda yat ve tekne stilindeki deniz araçlarının dış etkenlere karşı maruz kalma durumlarında iyileştirme amaçlı imal edilen bu branda türleri için her koşulda dayanıklı özel kumaş materyaller kullanılır. Ek özellikler kazandırılmış bu kumaşlardan yapılan yat tekne brandası fiyatları kullanılan malzemeler ve yapılacak ölçüye göre değişkenlik göstermektedir.

YAT VE TEKNE BRANDASI FİYATLARI?

Yat ve tekne branda fiyatları çoğu zaman değişim göstermektedir. Brandanın tedarik edilmesi dolar üzerinden olduğu için, çoğu zaman buraya sabit bir fiyat yazamamaktayız. Bunun yerine telefonunuzdan ” 0 212 253 21 72 ” nolu numarayı tuşlayarak yat ve tekne branda çeşitleri fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Veya web sitemizin iletişim bölümünde yer alan mail adresinden de yat ve tekne brandası fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


Cme Branda hakkında

CME | Çadır - Branda - Tente, Şantiye Çadırı, Depo Çadırı, Hangar Çadırı, olarak branda ve çadır sektöründe her zaman ilklere imza atıyoruz. Sizin talepleriniz doğrultusunda, vermiş olduğunuz ölçülerle istediğiniz modeli tasarlıyor, sağlam, kaliteli ve Türkiye standartlarının üstünde işçilik ve piyasanın altında fiyatlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.