CME ÇADIR BRANDA TENTE SANAYİ

CME ÇADIR BRANDA TENTE SANAYİ

CME ÇADIR BRANDA TENTE SANAYİ

Sayın müşterilerimiz,

CME ÇADIR BRANDA TENTE SANAYİ olarak branda sektöründe her  zaman ilklere imza atıyoruz. Sizin talepleriniz  doğrultusunda, vermiş olduğunuz ölçülerle  istediğiniz Çadır – Branda ve Tente modelini tasarlıyoruz.

  Sağlam, kaliteli ve Türkiye standartlarının üstünde işçilik ve   piyasanın   altında fiyatlarımızla siz değerli müşterilerimizin   hizmetine sunmaktayız.

CME BRANDA, sektördeki yenilikleri takip ederek hergün kendini   yenileyen ve en iyi hizmeti sizlere sunma gayretlerini   sürdürmektedir.   Türkiye’de branda denilince akla gelen ilk firma   olan CME Branda   tasarımları, modelleri ve hizmet kalitesiyle   sektöründe öncü olmayı,   izlenen olmayı sürdürecektir.

CME ÇADIR BRANDA TENTE SANAYİ

CME ÇADIR BRANDA TENTE SANAYİ

Bizler, çadır ve branda sektöründe kendisiyle  yarışan bir kuruluş olmaktan gurur ve onur  duyuyoruz. Müşterilerimizin hizmetin en iyisine  layık  oldukları ilkesi doğrultusunda,  bulunduğumuz   yeri  bize layık gören müşterilerimize teşekkür ederiz.

CME ÇADIR BRANDA TENTE SANAYİ

CME ÇADIR BRANDA TENTE SANAYİ

CME ÇADIR BRANDA TENTE SANAYİ

CME ÇADIR BRANDA TENTE SANAYİ

CME ÇADIR BRANDA TENTE SANAYİ

CME ÇADIR BRANDA TENTE SANAYİ

CME ÇADIR BRANDA TENTE SANAYİ

CME ÇADIR BRANDA TENTE SANAYİ

CME ÇADIR BRANDA TENTE SANAYİ

CME ÇADIR BRANDA TENTE SANAYİ

Katlanır kollu tenteler:

Eğim ayarlı tenteler :

Körüklü tenteler :

Spotlu Tente :

Tek taraflı tente :

Çift taraflı tente :

Sabit tente :

Manuel tenteler:

Motorlu tenteler:

  • Sensorlu tente seçerseniz yağmurdan, güneşten ve rüzgardan tentenizin zarar görmesini engellersiniz. Sensorlar ayni zamanda tentenin altındaki mobilyaların korunması açısından önemlidir.
  • Tenteyi kullanacağınız yeri güneşin geliş açısına göre ayarlayın. Güneşi tam karşıdan alan mekanlarda, tentenin ön kısmından çıkan güneşlikler kullanmalısınız.
  • Tentenin kumaşı en önemli faktörlerdendir. Tente için en iyi kumaş; Hava şartlarından etkilenmeyen, Sugeçirmeyen ve solmayan kumaşlardır.
  • Tentede kullanılan malzeme paslanmaz çelikten yapılmalıdır.

Pergola Nedir?

Pergola kelimesi latince saçak anlamına gelen “pergule” kelimesinden gelmekte olup, İtalyancada “pergola” yani gölgelik anlamına gelen bir kelimedir. Sonrasında İtalyanca vasıtasıyla tüm dünya dillerinde aynı ifadeyi içeren evrensel bir kelime haline gelmiştir.

Cme tente sistemleri sayesinde, yatay, bükümlü ve çatı şeklinde açıklıklar tente ile kapatılabilmektedir.

Cme tente sistemleri güneşlik olarak yazları sizi güneşten, açılır kapanır tavanı ve su geçirmez özelliği ile yağmurlu havalarda yağmurluk olarak sizi yağmurdan koruyacaktır.

Dilerseniz pergola tente sisteminizin etrafını camla kapattırıp, tente sisteminizi açılır kapanır kış bahçesine dönüştürtebilirsiniz.. Böylece kış aylarında da pergola tentenizin altında sanki açık alandaymış gibi bahçenizde, verandanızda ya da balkonunuzda kışın tadını soğuktan etkilenmeden çıkartabilirsiniz.

Branda Nedir?

Branda bezi nedir:

Branda neye yarar :

Çadır – Branda – Tente lideri ile tanışın…


Fişekhane Deresi Cad. No:3
Kasımpaşa-İSTANBUL
Tel : (0212) 253 21 72
Fax : (0212) 253 21 78

e-mail : info@cmebranda.com.tr


Cme Branda hakkında

CME | Çadır - Branda - Tente, Şantiye Çadırı, Depo Çadırı, Hangar Çadırı, olarak branda ve çadır sektöründe her zaman ilklere imza atıyoruz. Sizin talepleriniz doğrultusunda, vermiş olduğunuz ölçülerle istediğiniz modeli tasarlıyor, sağlam, kaliteli ve Türkiye standartlarının üstünde işçilik ve piyasanın altında fiyatlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Hakkında yorum “CME ÇADIR BRANDA TENTE SANAYİ