Pergola Tente

pergola tente

Pergola Tente

Pergola Tente Modellerimiz Alman üretimi, alev yürütmez ve %100 su geçirmez mimari blackout membran kumaş, maksimum stabilite ve sıcaklık, nem ve kir direnci sağlıyor. Üretim teknolojisi ile eşit esneme özelliğine sahip ve torbalanma yapmıyor.

Gelişmiş su olukları sayesinde su hızlı bir şekilde transfer ediliyor.Rüzgara ve doğal afetlere dayanıklılığı yüksek malzeme kullanılarak imal ettiğimiz pergola motorlu sistem tenteler kullanım kolaylıkları ile de dikkat çekiyor uzaktan kumanda sayesinde istediğiniz kadar açıp kapanabilen sistem spot ışık sistemi ile de ortama ayrı bir hava katıyor.

Pergola tenteyi tanıyalım

Branda Nedir? Hakkında çok kısa bilgi vermek daha sonra brandanın bir çeşidi olan pergola hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağım. Branda tente kelimesine oldukça uzak olmasına rağmen aynı olduğu ve aynı olarak değerlendiriliyor. Brandalar daha kötü kış şartlarından korunmak amacıyla polyester kumaştan yapılan ürünlere verilen bir isimdir. Asla su geçirmeme özelliği taşımaktadır. Genellikle kafeler de bahçelerde tercih edilmektedir. Pergola tente ise her türlü hava şartlarına uygun mukavemetli alüminyum yapısı ve farklı bir özelliği ile sizlere farklı deneyimler yaşattırmaktadır. Pergula tente sistemleri nedir her türlü iklim şartlarına uyumlu kaliteli kumaşları teknolojik PVC yapıları ile her türlü hava şartlarına dayanıklıdır. Asla paslanmaz ve aşınmaz özelliktedir. Dayanıklı olma özelliği ile dikkat çekmektedir.

PERGOLA TENTE TEKNİK ÖZELLİKLERİ

 • 150*70 yay sistemi genel olarak kullanılmaktadır.
 • 5 yıl boyunca garanti kapsamında yer alır
 • İtalyan marka sistemi destek olarak kullanılır.
 • Uzaktan kumandalı motor ile desteklenmektedir.
 • Kumandasında ileri ve aynı zamanda geri kontrol sistemi bulunmaktadır.
 • Yağmura karşı su taşıyıcı gider sistemi kullanılır.

Pergole tente

Pergola tente nasıl yapılır Sistemi için özel olarak saç vida primler paslanmaz özellikteki malzemeler ile kullanılır. 90 km hızda esen rüzgara ve 30 cm kalınlığında ki kara dayanacak şekilde üretilmektedir. Her türlü iklim şartları göz önünde bulundurularak kaliteli malzeme kullanılmakta ve tercihleriniz göz önünde bulundurulmaktadır.

Bahçe ve teraslar için en fazla tercih edilen tente modeli pergole tente sistemleridir. Çünkü  bahçe ve teraslarda mevcutta bulunan ahşap yada demir parmaklık gibi uzantılara kolaylıkla monte edilebilme özelliği sayesinde ev ve villalarda öncelikli tercih edilen modeldir.

Gölgelendirme sistemleri içinde en pratik olan modellerden biri olan pergole tente, katlanabilir yatay zemini sayesinde kademeli olarak açılıp kapanabilen bir sisteme sahiptir. Raydolap mantığı ile üretilen bu model son dönemlerde cafe ve restoranlarda da sıkça tercih edilir hale geldi. Çünkü ahşap veya metal ayaklar aracılığı ile gölgelediği alanı genel mekandan ayıran ve yeni bir yaşam alanı sunan yapı sayesinde cafelerin müşterilerine sunduğu alanı algısal olarak göstermesini sağlar.

 

Katlamalı Pergola Tente Modellerimiz

Pergola Tente

Pergola Tente


Cme Branda hakkında

CME | Çadır - Branda - Tente, Şantiye Çadırı, Depo Çadırı, Hangar Çadırı, olarak branda ve çadır sektöründe her zaman ilklere imza atıyoruz. Sizin talepleriniz doğrultusunda, vermiş olduğunuz ölçülerle istediğiniz modeli tasarlıyor, sağlam, kaliteli ve Türkiye standartlarının üstünde işçilik ve piyasanın altında fiyatlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Hakkında yorum “Pergola Tente

 • İnci KILIN

  Sayın yetkili,
  Biz Mersin Mezitli de yeni açılan bir ilkokuluz. Okulumuzun inşaatı yarim kaldı ve zar zor milli eğitim belediye işbirliği ile bitirildi.Bahce çocukların altında güneş ve yağmurdan korunabileceği hicbir koruma, tente ,sundurma, ağaç yok. Okulun maddi durumu belli veliler zaten hangi eksiği yapacaklarını şaşırdılar.
  Ben bu okulda öğretmenim.sizden nakdi bir talebimiz yok. Ancak çocuklarımız için eğitime destek olmak için okulumuz bahçesine gölgelelik yapmanızı rica ediyoruz.
  Şimdiden ilgi ve desteğinize teşekkür ederiz