İFTAR ÇADIRI

İFTAR ÇADIRI

İFTAR ÇADIRI

İFTAR ÇADIRI ramazan ayında yemekhane çadırı, konser çadırı ve etkinlik çadırı olarak kullanılmaktadır. Demonte sistemli olan iftar çadırlarımız kolay sökülür ve takılır bir sistem olup satılık haricinde kiralıkda verilen iftar çadırlarımız montajı ve sökümü firmamız tarafından yapılmaktadır.

İFTAR ÇADIRI

İFTAR ÇADIRI

Oruç tutarak geçirdiğimiz ramazan ayında en çok ihtiyaç duyulan ramazan çadırı favori branda firması tarafından ihtiyaca uygun boyutlarda üretimi yapılmaktadır.  Hem dinimiz de hem de geleneklerimiz de var olan yardımlaşma ve paylaşma amacı ile oluşturulan iftar çadırı en çok muhtaç olanlar için kurulmaktadır. Aynı zamanda yoldan geçen, geç kalan ve tüm oruçlularında katılacağı bu iftar sofraları geniş alanlara kurulmaktadır. Her daim çok sayıda misafiri olan bu sofralar için geniş çadırlara ihtiyaç duyulmaktadır. 1980 den beri adından sıkça bahsettiren Cme branda firması çadırın her çeşidini üretmekte olup bu alanda hizmet vermektedir. İftar çadırının büyüklüğü, ,istenilen boyutu ya da özelliklerine dair her çeşidi bulmak mümkündür. B üt çadırları büyük aile iftarları için de kullanabilirsiniz.

İFTAR ÇADIRI

İFTAR ÇADIRI

İftar çadırı nedir? Dediğimiz gibi özellikle Ramazan aylarında, açık havada kurulan ve içerisinde iftar yemeği verilen bu çadıra iftar çadırı denmektedir. İftar çadırları, iftar yemeği olmayan Ramazan aylarının dışında farklı amaçlar ile de kullanılabilmektedir. Bir topluluğa her hangi bir hizmet verme amacı ile de kurulan bu çadırlar, bunun gibi farklı amaçlara da hizmet verebilmektedir. Böyle bir iş için yapılacak olan çadırın da diğer çadırlara göre daha kaliteli ve çok daha sağlam olması gerekmektedir.

İFTAR ÇADIRI

İFTAR ÇADIRI

İftar çadırı Nasıl yapılır? İftar çadırları içerisinde çok sayıda insana hizmet vermek için yapıldığını göz önüne alacak olursak, bu çadırın yapımının çok dikkatli bir şekilde olması gerektiğini anlamaktayız. Firmamız CME branda olarak bilgisayar sistemi ile çalışma yapmaktayız. Yani nerede olursa olsun gördüğünüz ve çok beğendiğiniz her hangi bir modelin kolaylıkla üretimini sağlamaktayız. Her zaman kaliteli iş anlayışımız ile hizmet ettiğimiz bu sektörde, sektör adına her zaman belirleyici bir firma olmaktayız. Tüm çalışanlarımız ile uzman bir iş anlayışı ile hizmet vermekteyiz. Bu anlayış ile sizlere de üstün hizmet anlayışımız ile hizmet vermekteyiz.


Cme Branda hakkında

CME | Çadır - Branda - Tente, Şantiye Çadırı, Depo Çadırı, Hangar Çadırı, olarak branda ve çadır sektöründe her zaman ilklere imza atıyoruz. Sizin talepleriniz doğrultusunda, vermiş olduğunuz ölçülerle istediğiniz modeli tasarlıyor, sağlam, kaliteli ve Türkiye standartlarının üstünde işçilik ve piyasanın altında fiyatlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Hakkında yorum “İFTAR ÇADIRI